XXI. Óbudai Judo Diák Olimpia

Óbudai Judo Diák Olimpia

A co-vid időszakot átvészelvae az idei évben megrendeztük a XXI. dik Óbudai Judo Diák Olimpiát. A versenynek az Óbuda Dojo Szabadidő Sportcentrum adott othont. Az eltolt mérlegeléssel sikerült megoldani a verseny színhelyén, hogy több korcsoport egyszerre találkozzon. A versenyen népes mezőny gyűlt össze. 66 fő nevezett a versenyre. A jó hangulatú verseny bírója Halácsy Attila keményen megdolgozott, a versenyzők nem hagyták pihenni. Az iskolák közötti versenyben első lett a II. Rákóczi Ferenc általános iskola csapata 42 pontal. Második a Béres József általános iskola 38 pontal. Harmadik helyezettt lett az I. Óbudai általános iskola csapata.

Egyéni súlycsoportok győztesei: Szirtes Alex, Szalai-Fourie Sophia, Bach Péter, Jakab Tamás Zsigmond, Halmos Ferenc, Makula Tibor, Kiss Dávid László, Haddad Ramon, Kiss Zsombor Hunor, Paár Csongor, Rézmovitz József, Sneider5 Zsófia, Kovács Kincső, Lantos Szofi, Havas Fanni, Papp Károly, Sévity Lázár, Petőcz Gergő, Körtvélyessy NoémiKelemen Szabolcs.

Gratulálunk!

Kucsera Kinga Esernyős KFt. (Körtvélyessy Noémi I. Óbudai,) Béres József, ( Paár Csongor. Rákóczi Ferenc)